baza firm, katalog firm, panorama firm

Gdzie?

Przedsiębiorstwo Nasienne "ROLNAS" Sp. z o.o.

Adres

ul. Hetmańska 28
85-039 Bydgoszcz
NIP: 554-023-23-14
http://www.rolnas.com.pl

Godziny otwarcia


Pn - Pt od 07:30 do 15:30

Płatności

akceptujemy płatność kartą

Kontakt

Tel.

52 376 98 10

Fax

52 376 98 11

Historia Informacje
Mapa
Obszar działalności

Historia


Przedsiębiorstwo Nasienne „ROLNAS” Sp. z o.o. powstało 1 lipca 1991 roku w Bydgoszczy i tu znajduje się jego siedziba, ale swoim obszarem działania istnieje na terenie całego kraju.

Firma prowadzi intensywną wymianę handlową z wieloma firmami nasiennymi z krajów Unii Europejskiej.

Niezmiennie od prawie 20 lat pracujemy nad tym, aby zapewnić naszemu Klientowi pewną jakość oferowanych produktów!

Firma nasza zajmuje się organizacją produkcji nasiennej i obrotem nasion roślin rolniczych z produkcji krajowej jak i z importu oraz kompleksowym doradztwem w zakresie doboru oferowanych odmian.

Produkcja materiału siewnego prowadzona jest w specjalistycznych gospodarstwach na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach U.E.

Uszlachetnianie i konfekcjonowanie materiału siewnego odbywa się w naszych zakładach wyposażonych w specjalistyczne urządzenia i przy wykorzystaniu najnowszych technologii: w zakładzie w Radziejowie i Kotomierzu.

Duże doświadczenie w zakresie produkcji nasiennej i technologii uszlachetniania nasion oraz ciągłe doskonalenie pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości materiału siewnego niemal we wszystkich gatunkach roślin rolniczych.

Dewizą naszego Przedsiębiorstwa jest spełnienie oczekiwań Klientów poprzez kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiał siewny roślin rolniczych i mieszanek traw pastwiskowych oraz trawnikowych jak również zapewnienie wysokiego standardu usług w zakresie doradztwa!

Przeglądaj branże

Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Skóry - skup, sprzedaż ogrzewanie, klimatyzacje USLUGI FRYZJERSKO-KOSMETYCZNE Kompleksowe przygotowanie aut terenowych Produkty STIHL i VIKING Biuro Rachunkowe, księgowość Hurtownia opakowań, chemii, środków higienicznych Dźwigi i żurawie Druk wielkoformatowy Nauka gry na Pianinie, Keyboard Części do wózków inwalidzkich Centra interwencyjno-kryzysowe minimalne i zasadnicze wymagania bhp Urządzenia ciśnieniowe, myjnie, chemia gospodarcza Alkohole - produkcja Plandeki, pokrowce - wyrób, naprawa, sprzedaż Dekoracyjne i ozdobne artykuły - produkcja Opakowania szklane akcesoria szkolne Oprawa prac okulista, okulistyka zabiegi pielęgnacyjne Kawa i herbata Pracownia projektowa, projekty Czyściwa Logopedzi Kotły C.O. pompy ceramika ogrzewanie Importer mebli z Indii gastronomia, restauracja handel hurtowy i detaliczny Agencja Celna Targi i wystawy - zabudowa stoisk Windykacja i Odszkodowania Usługi Ogólnobudowlane, betoniarskie kwiaciarnia, znicze pstryczki centrum kolagenowe Usługi w zakresie BHP i P.POŻ sprzedaż książek,książki,dystrybucja książek

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm